b-aquapar

nauka-pl

b-aqua-aerobik

atrakcje

Nasze ośrodki

Wczasy rodzinne nad morzem

spa-nadmorzem-baner

Aqua aerobik

Od dawien dawna wiadomo, że woda i ruch mają zbawienny wpływ na zdrowie człowieka. Wykorzystuąc zdrowotne walory wody morskiej oraz wspaniałe warunki naszego basenu porponujemy Państwu zajęcia aqua aerobiku.

 

Zajęcia odbywają się w basenie, pod okiem wyspecjalizowanego instruktora, który stoi na brzegu i pokazuje kolejne sekwencje ruchów. W rytm muzyki ćwiczący wykonuje ruchy znane z tradycyjnego aerobiku z tą różnicą, że stoi w wodzie. Trening rozpoczyna się od rozgrzewki, następnie instruktor przyspiesza tempo w zasadniczej fazie, aby w końcowej części zmniejszyć natężenie wysiłku i uspokoić, zrelaksować organizm. Część ćwiczeń wymaga zastosowania dodatkowych przyborów takich jak piankowe rury (makarony), specjalne rękawice. Dzięki tym przyborom mięśnie pracują efektywniej, a tkanka tłuszczowa jest szybciej spalana.

  Jest on idealna formą ruchu dla osób z nadwagą i osób pragnących poprawić swoją wydolność i kondycję fizyczną. Aqua - aerobik pozwala szybko spalić nadmiar tłuszczów, poprawić wydolność i wzmocnić aparat mięśniowy. Również osoby mające problemy z kręgosłupem doceniają tę formę ruchu, nie powoduje bowiem znacznych obciążeń.


Zalety aqua aerobiku

  • szybciej niż w tradycyjnych zajęciach spalamy tkankę tłuszczową
  • likwidujemy cellulit i modelujemy sylwetkę
  • rozluźniamy mięśnie i łagodzimy bóle spowodowane zmęczeniem i stresem
  • wolniej tracimy siły i nie pocimy się
  • nie narażamy na nadwyrężenie ścięgien i stawów

 

 

 

 

Oferty specjalne

Dla gości naszych obiektów wypoczynkowych przygotowaliśmy specjalne karnety, upowazniające do nielimitowanego korzystania z Parku Wodnego. Karnet jest ważny 7 dni - od soboty do soboty.

karnet1

Cukiernia "Flaming"

Na terenie kompleksu znajduje się cukiernia Flaming,

która ma w swoim asortymencie wyroby cukiernicze takie jak: ciasta, torty, pączki, ciasteczka, desery lodowe, gofry, naleśniki, koktajle owocowe.

cukiernia-d